Andrzej Stefanczyk - Psychologia wywierania wplywu i psychomanipulacj

seeders: 0
leechers: 1
Added on December 17, 2010 by krzycho25in Books > Ebooks
Torrent verified.



Andrzej Stefanczyk - Psychologia wywierania wplywu i psychomanipulacj (Size: 2.11 MB)
 Andrzej Stefańczyk - Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji.pdf2.11 MB


Description

Andrzej Stefańczyk - Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji



Zawartość:



Waga: 2,1 MB.

Język: polski.



W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?



Nie da się ukryć, że psychologia manipulacji budzi coraz większe zainteresowanie wśród naszego społeczeństwa. Powstało wiele publikacji na ten temat, firmy szkoleniowe proponują kursy związane z tą tematyką ucząc jak profesjonalnie manipulować? Ten wzrost zainteresowania manipulacją budzi coraz większe obawy. Nie masz już pewności czy Twój kolega lub koleżanka z pracy zna manipulację? Nie wiesz kiedy możesz być poddany wyrafinowanej manipulacji, która może zaprowadzić Cię na manowce. Czy można temu zaradzić? Abyś bezpiecznie osiągał swoje cele i dążył do sukcesu? Z pewnością, możesz temu zaradzić.



Nie chodzi tu jednak tylko o to jak potężnym narzędziem oddziaływania jest ta wiedza, nie chodzi o skuteczny kontakt, ani o to, że ktoś zrobi to czego od niego oczekujemy. Tu chodzi o coś znacznie cenniejszego.



Ta wiedza pozwoli Ci powiedzieć sobie: "Teraz nareszcie rozumiem. Rozumiem dlaczego niektórzy zachowywali się w taki sposób wobec mnie. Rozumiem dlaczego kupiłem to czego nie chciałem. Rozumiem dlaczego zgodziłem się z poglądem, który tak na prawdę nie miał sensu. Mam świadomość dlaczego dałem się oszukać. Rozumiem dlaczego pozwoliłem innym decydować o sobie".



Co jest najlepszą obroną? Niektórzy twierdzą, że Atak! I coś w tym jest, Twoim "atakiem" może być wiedza zawarta w tej książce. Sama świadomość jest potężną tarczą, która będzie chronić Ciebie i Twoje cele.





Sharing Widget


Download torrent
2.11 MB
seeders:0
leechers:1
Andrzej Stefanczyk - Psychologia wywierania wplywu i psychomanipulacj