Janusz L. Wiśniewski - Samotność W Sieci [POLISH] [PDF] [doc.] [Monolit__]

seeders: 0
leechers: 0
Added on April 26, 2015 by serdixin Books
Torrent verified.



Janusz L. Wiśniewski - Samotność W Sieci [POLISH] [PDF] [doc.] [Monolit__] (Size: 3.52 MB)
 Janusz L. Wiśniewski - Samotność W Sieci.pdf1.92 MB
 Janusz L. Wiśniewski - Samotność W Sieci.doc1.6 MB
 TnTTorrenT Zaproszenie.url406 bytes
 Downloaded from TnTTorrenT.info.txt.txt114 bytes


Description

For this file don't use magnet link. Use torrent file, it have more trackers, more peers.

Więcej polskich książek


Janusz L. Wiśniewski - Samotność W Sieci

Info


Autor: Janusz Leon Wiśniewski
Format uploadu: PDF,doc.
Ilość stron: 416
Wersja językowa: PL
Wielkość uploadu: 3.5 MB


Opis


Samotność w Sieci - powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna jak klasyczna historia miłosna. Powieść o miłości w Internecie. Tej ostatecznej, tej, o której się marzy, takiej, aby się popłakać i aby dech zaparło. Wiśniewski analitycznie i urzekająco zarazem relacjonuje tę miłość, wprowadzając na przemian nastrój nieomal uroczystej czułości, aby kilka linijek dalej zadziwić odważnym erotyzmem. ?Samotność w Sieci to także hołd składany mądrości i wiedzy. Splecione kunsztownie z wątkiem miłosnym fascynujące historie o molekułach emocji, o tym, kto tak naprawdę odkrył DNA, i o tym, co po śmierci stało się z mózgiem Einsteina. Po przeczytaniu Samotność w Sieci, wie się, że wirtualność Internetu to tylko umowa i że e-mail - tak naprawdę - nie musi się różnić od listu przysłanego zaprzęgiem przez posłańca.

Do powieści został dołączony post-epilog i zapis internetowej dyskusji autora z czytelnikami.

Dlaczego post-epilog ? Bo istniał w mojej wyobraźni już przed prologiem. Był tam od pierwszego słowa S@motności..., które wstukałem z klawiatury mojego komputera. Nie było tam jeszcze ani drugiego rozdziału, ani środka, ani epilogu. Ale był post-epilog. Stworzyłem go w Berlinie, na ławce na dworcu Lichtenberg o północy 18 sierpnia 1998 roku, gdy zaczynały się moje urodziny, a ja na tej ławce czekałem na pociąg do Frankfurtu nad Menem. Nie umieściłem go w manuskrypcie S@motności..., który wysłałem do wydawnictw Czarne i Prószyński i S-ka, ponieważ wydawało mi się wówczas, że nie jest potrzebny tej książce. Ale teraz, w dwa lata po wydaniu S@motności...? i po blisko dziewięciu tysiącach e-maili, mam wrażenie, że się jednak myliłem...
Janusz L. Wiśniewski

Sharing Widget


Download torrent
3.52 MB
seeders:0
leechers:0
Janusz L. Wiśniewski - Samotność W Sieci [POLISH] [PDF] [doc.] [Monolit__]