Armia – Triodante (1994) [Reedycja 1997] [MPC]

seeders: 0
leechers: 1
Added on January 31, 2009 by in Music
Torrent verified.



Armia – Triodante (1994) [Reedycja 1997] [MPC] (Size: 124.56 MB)
 01 - Wyludniacz.mpc11.89 MB
 02 - Popioly.mpc11.65 MB
 03 - Nieruchomo.mpc12.61 MB
 04 - Miejsce pod sloncem.mpc19.78 MB
 05 - Dzyn.mpc6.47 MB
 06 - Cialo i duch.mpc9 MB
 07 - Piesn przygodna.mpc11.31 MB
 08 - Piosenka liczb.mpc5.21 MB
 09 - Swieto jaskolki.mpc11.38 MB
 10 - Skonczylem rozpoczynaj.mpc14.28 MB
 11 - Nie dotykajac ziemi.mpc10.95 MB
 triodante.jpg23.32 KB


Description

Lista utworów:

1. "Wyludniacz" (tekst – Samuel Beckett – Wyludniacz, muzyka – Tomasz Budzyński, Robert Brylewski, Krzysztof Banasik
2. "Popioły" (tekst – Tomasz Budzyński z wykorzystaniem tekstów Samuela Becketta W dali ptak i Poddałem się przed urodzeniem, muzyka – Tomasz Budzyński, Krzysztof Banasik)
3. "Nieruchomo" (tekst – Samuel Beckett – Nieruchomo, W dali ptak i Poddałem się przed urodzeniem, muzyka – Michał Grymuza, Krzysztof Banasik, Paweł Piotrowski)
4. "Miejsce pod słońcem" (tekst – Tomasz Budzyński, muzyka – Michał Grymuza, Paweł Piotrowski)
5. "Dzyń" (tekst – Tomasz Budzyński z wykorzystaniem tekstów Samuela Becketta Dzyń i Stara ziemia, muzyka – Michał Grymuza, Paweł Piotrowski)
6. "Ciało i duch" (tekst – Tomasz Budzyński z wykorzystaniem tekstu Samuela Becketta Czekając na Godota, muzyka Tomasz Budzyński, Paweł Piotrowski)
7. "Pieśń przygodna" (tekst – Tomasz Budzyński z wykorzystaniem tekstu Artura Rimbauda, muzyka – Tomasz Budzyński, Robert Brylewski, Krzysztof Banasik)
8. "Piosenka liczb" (tekst – Tomasz Budzyński, muzyka – Piotr Żyżelewicz
9. "Święto jaskółki" (tekst – Tomasz Budzyński, muzyka – Robert Brylewski, Krzysztof Banasik z wykorzystaniem motywu autorstwa Zbigniewa Namysłowskiego)
10. "Skończyłem rozpoczynaj" (tekst – Tomasz Budzyński, muzyka – Tomasz Budzyński, Michał Grymuza, Paweł Piotrowski)
11. "Nie dotykając ziemi" (utwór pochodzi z płyty The Doors zatytułowanej
Waiting for the Sun)





http://pl.wikipedia.org/wiki/Triodante_(album)

Sharing Widget


Download torrent
124.56 MB
seeders:0
leechers:1
Armia – Triodante (1994) [Reedycja 1997] [MPC]