Audiobooki Kursy Poradniki Archiwum V.I.P. Dostęp Sponsor - Dostęp ONLINE Wszystkich: 145 Gości: 69 Zarejestrowani: o2150725, pgia, bugmenot1, marzenkaradon, panjoda, pauer, tomek198823, kj9, Hollyberry, [PDF] [POLISH]

seeders: 0
leechers: 0
Added on May 14, 2015 by serdixin Books
Torrent verified.





Description

For this file don't use magnet link. Use torrent file, it have more trackers, more peers.

Więcej polskich książek


Język: polski
Format: PDF
Jakość: dobra

Opis:
Nie wiem dlaczego głupio sądziłam, że to ostatni tom. Cieszę się, że jeszcze trzy przede mną.
Zacznę może od najprostrzego. Mianowicie Manon. Dlaczego autorka teraz nam ją przedstawiła i to w pozytywnym świetle? Coś mi się wydaje, że w kolejnych tomach nie będzie dla mnie zaskoczeniem jej np zmiana strony. Bardzo ją polubiłam i tego jej Szczerbatka też.
Początkowo nie byłam zadowolona z tego, że przez całą książkę Celanea czy też Aelin będzie z dala od Chaola i Doriana. Jednak szybko autorka potrafiła zmienić moje zdanie. Droga Celanea'y do stania się Aelin, jak i Rowan, to było niesamowite. Dobrze, że obszernie rozpisane. Jakoś nie łączyłam C i R romantycznie. Autorka od początku temu zaprzeczała i tak jest dobrze.
Chaol lekko mnie irytował tym swoim niezdecydowaniem i tym tlącym się gdzieś głęboko brakiem akceptacji dla Doriana i prawdy o C. Jednak koniec końców zrobił co trzeba.
Dlaczego Doriana spotkało takie nieszczęście? Ech..
Aedion jest niesamowity, pełen oddania i miłości....

Sharing Widget


Download torrent
2.96 MB
seeders:0
leechers:0
Audiobooki Kursy Poradniki Archiwum V.I.P. Dostęp Sponsor - Dostęp ONLINE Wszystkich: 145 Gości: 69 Zarejestrowani: o2150725, pgia, bugmenot1, marzenkaradon, panjoda, pauer, tomek198823, kj9, Hollyberry, [PDF] [POLISH]