David Weber - Niczym potężna armia [pdf, epub, rtf] [POLISH] [99 procent i działa]

seeders: 1
leechers: 29
Added on February 9, 2016 by serdixin Books
Torrent verified.



David Weber - Niczym potężna armia [pdf, epub, rtf] [POLISH] [99 procent i działa] (Size: 16.54 MB)
 !Nie pytaj mnie czy mam książki!.pdf76.69 KB
 David Weber - Niczym potężna armia.epub3.9 MB
 David Weber - Niczym potężna armia.pdf5.51 MB
 Weber David - Schronienie 07 - Niczym potezna armia (MR).doc6.8 MB
 ZZworkfile.txt256 KB


Description

For this file don't use magnet link. Use torrent file, it have more trackers, more peers.

Więcej polskich książek

Gatunek: science fiction
Rok pierwszego wydania polskiego: 2015
Cykl: Schronienie (tom: 7)
Format: pdf, epub, rtf
Rozmiar: 13 mb

Opis:

Ten torrent zatrzymuje się na 99%, ale wszystkie pliki książek działają. Nie pobiera się do końca tylko plik ZZworkfile.txt (możesz w utorrencie odznaczyć by nie pobierał tego pliku

Schronienie, ostatnia siedziba rodzaju ludzkiego, przez wieki znajdowało się pod jarzmem Kościoła Boga Oczekiwanego. Nikt nie wiedział, że Kościół to wielkie oszustwo - system utworzony przez rebeliancki odłam założycieli Schronienia w celu ukrycia ludzkości przed agresywną rasą Gbaba, która zniszczyła Starą Ziemię.

Merlin Athrawes to cybernetyczny awatar nieżyjącej od tysiąca lat wojowniczki, którego celem jest ponowne doprowadzenie ludzkiej rasy do świetności. Po wybuchu wojny wyspiarski Charis ogłosił niezależność od Kościoła Matki i dzięki pomocy Merlina zapoczątkował rewolucję przemysłową na Schronieniu. Kolejne domeny wystąpiły przeciw Kościołowi dążąc do niepodległości, mimo ogromnej daniny krwi i wszechobecnego głodu.

Kościół Matka zbiera wciąż potężne siły. W Republice Siddarmarku, rozdartej przez wojnę domową, Armii Boga niemal udało się pokonać Charisjan. Jednakże walka o przyszłość rodzaju ludzkiego jeszcze się nie skończyła i długo się nie skończy...


Przed przeczytaniem książki przeczytaj recenzje:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/273858/niczym-potezna-armia


Sharing Widget


Download torrent
16.54 MB
seeders:1
leechers:29
David Weber - Niczym potężna armia [pdf, epub, rtf] [POLISH] [99 procent i działa]