Knockin' On Heaven's Door - Pukając do nieba bram *1997* [DVDRip.XviD] [Lektor PL] [bodek75]

seeders: 112
leechers: 166
Added on July 2, 2015 by Uzerusin Movies > Dubbed Movies
Torrent verified.


Available in versions: 720p

Knockin' On Heaven's Door - Pukając do nieba bram *1997* [DVDRip.XviD] [Lektor PL] [bodek75] (Size: 746.01 MB)
 Knockin' On Heaven's Door - Pukając do nieba bram .1997. [DVDRip.XviD] [Lektor PL]...746.01 MB


Description

Gatunek : Dramat , Komedia kryminalna , Akcja
Produkcja : Niemcy
Premiera : 20 lutego 1997 (świat)
Reżyseria : Thomas Jahn
Scenariusz : Thomas Jahn , Til Schweiger
Czas trwania: 1 godzina 25 minut

http://www.imdb.com/title/tt0119472/?ref_=fn_al_tt_1
http://www.filmweb.pl/film/P...4%85c+do+nieba+bram-1997-162
https://www.youtube.com/watch?v=hTuU2LWdQlU

Opis
Martin Brest i Rudi Wurlitzer zgadzają się co do tego, że śmierć to bardzo niemiły moment w życiu człowieka. Wiadomość, że obaj są nieuleczalnie chorzy, całkowicie ich zaskakuje. Obaj "kandydaci na przedwczesną śmierć" nie czują się szczególnie blisko związani wspólnym losem, w każdym razie nie przed pierwszym wspólnie pociągniętym łykiem tequilli. W kilka chwil później, obaj w świetnych humorach kradną luksusowy samochód. Z gazem wciśniętym "do dechy" pędzą ku największej - i chyba ostatniej - przygodzie ich życia. Nie wiedzą jeszcze, że w bagażniku samochodu, który właśnie ukradli dwójce bandytów jest walizka z milionem marek. Boss gangsterów za wszelka cenę chce odzyskać auto.
[opis dystrybutora dvd]

Obsada
Til Schweiger ... Martin Brest
Jan Josef Liefers ... Rudi Wurlitzer
Thierry van Werveke ... Henk - der Belgier
Moritz Bleibtreu ... Abdul - der Araber
Huub Stapel ... Frankie 'Boy' Beluga
Rutger Hauer ... Curtiz

Dane Techniczne

Nazwa pliku: Knockin' On Heaven's Door - Pukając do nieba bram *1997* [DVDRip.XviD] [Lektor PL] [bodek75]

Rozmiar pliku: 746 MiB (782252032)
Czas trwania: 01:25:15.048
Ogólne bitrate pliku: 1 223 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 25.000 fps
Video kodek: (XVID) XviD
Video bitrate: 1 088 Kbps
Video rozdzielczość: 608x400
Video rozmiar: 664 MiB (89%)
Video proporcje obrazu: 3:2

Audio kodek: (MPA1L3) MPEG-1 Audio layer 3
Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik: Layer 3
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2 channels
Audio sampling rate: 48.0 KHz
Audio rozmiar: 78.0 MiB (10%)

Lektor PL
Pobrałeś/aś? Nie bądź pijawką. Podziel się. Seeduj.
Podziękuj. To Cię nic nie kosztuje , a mnie motywuje

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystkie prośby o filmy proszę kierować do mnie poprzez forum i stamtąd wysyłać do mnie wiadomości na PM , maila bądź na GG. Tak będzie po prostu wygodniej. Mój nick na forum bodek75
W komentarzach nie będę odpowiadał.
Pozdrawiam :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sharing Widget


Download torrent
746.01 MB
seeders:112
leechers:166
Knockin' On Heaven's Door - Pukając do nieba bram *1997* [DVDRip.XviD] [Lektor PL] [bodek75]

Trailer