Montevideo, vidimo se SE03EP05

seeders: 149
leechers: 12
Added on May 4, 2014 by djukahrin TV
Torrent verified.



Montevideo, vidimo se SE03EP05 (Size: 500.12 MB)
 Montevideo, vidimo se Ep.05.avi500.12 MB


Description

Montevideo,vidimo se S03.E05



navratite i na nas SAJT www.drugari.info
kada skinete ovaj torrent ne bjezite sa SEEDA nego omogucite i drugima da skidaju
Montevideo, vidimo se Ep.05

Počinje utakmica sa Brazilom. Igrači se međusobno nadigravaju. Naklonost publike vrlo brzo prelazi na stranu fudbalera Jugoslavije. Za to je najzaslužniji golman Jakšić koji brani fenomenalno.
Već u prvom kontranapadu, Tirke postiže gol za vođstvo reprezentacije Jugoslavije. Na stadionu nastaje pravo oduševljenje. Publika postaje svesna da prisustvuje istorijskoj utakmici u kojoj autsajder, čije ime ne znaju ni da izgovore, drži lekciju svetskim fudbalskim veličinama, fudbalerima Brazila. Ali utakmica je tek na početku i do kraja će se još mnogo toga dogoditi...

U glavnim ulogama: Miloš Biković, Petar Strugar, Arman Asante, Viktor Savić, Elena Martinez, Branko Đurić, Predrag Vasić, Nebojša Ilić, Vojin Ćetković, Aleksandar Radojičić, Ivan Zekić, Nikola Đuričko, Srđan Todorović, Srđan Timarov, Andrija Kuzmanović, Nenad Heraković, Uroš Jovčić, Milan Nikitović, Rade Ćosić, Bojan Krivokapić, Dženifer Martin i drugi.

Specijalni gosti: Vlastimir - Đuza Stojiljković, Dragan Nikolić, Konča Hidalgo.

Kompozitor: Manjifiko, čije dve muzičke numere izvodi španska pevačica Luz Kasal.

Scenario: Dragan Bjelogrlić, Ranko Božić, Dimitrije Vojnov

Direktor fotografije: Goran Volarević

Režija: Dragan Bjelogrlić

Related Torrents

torrent name size seed leech

Sharing Widget


Download torrent
500.12 MB
seeders:149
leechers:12
Montevideo, vidimo se SE03EP05

All Comments

Imam predlog za tebe,kad se zavrsi cela serija sve epizode spoj i stavi u jedan torrent,da mi bude lakse da tad odgledam :D
Svaka čast na uploadima! Pitanje: ima li neko titlove na hrvatskom, jbg engleski još i kužim, ali španjolski ne :) a kad se učila ćirilica nisam bio u školi :P hvala i LP!
jbg, da '92 sam krenuo u osnovnu, tad je ćirlica već bila out :)
Nema vam druge nego ponovo u skolu! :DDD
hvala
Hvala...