Niekeno žemė | No Man's Land (2001) DVDRip

seeders: 1
leechers: 0
Added on November 10, 2011 by bizzazin Movies
Torrent verified.



Niekeno žemė | No Man's Land (2001) DVDRip (Size: 694.13 MB)
 No.Man's.Land(2001)DVDRip.DivX.RU.avi694.13 MB


Description



Ничья земля
No Man's Land
Leidimo metai: 2001
Žanras: Karinė drama; komedija
Reżisierius: Данис Танович /Danis Tanovic/
Aktoriai: Бранко Джурич, Рене Битораджач, Саймон Кэллоу, Кэтрин Картлидж, Милчо Манчевски
Siužetas:

Niekeno žemė

Serbijos ir Bosnijos karinis konfliktas pačiame įkarštyje. Rūke pasiklydę bosnių kareiviai atsiduria už priešo linijos ir patenka į serbų snaiperių taikiklius. Kruvinose žudynėse išsigelbėja tik vienas bosnis vardu Chiki, kuris pasislepia savotiškoje niekieno žemėje... Chiki visai nenori papildyti numirėlių gretas, todėl iš pasalų vieną serbą nušauna, o kitą - sužeidžia. Pradžioje bosnis Chiki ir serbas Nino piktai aiškinasi, kuri tauta kalčiausia dėl prasidėjusio karo, bet vėliau palaipsniui susidraugauja. Juolab, jie sutinka apkasuose trečią žmogų, kuris guli ant bombos.

Ничья земля

История двух солдат, Чики и Нино, боснийца и серба, во время Боснийского конфликта 1993 года оказавшихся на «ничьей земле» - между двумя враждующими армиями. Пока Чики и Нино пытаются найти выход из этого необычного и сложного положения, к ним на помощь, несмотря на приказ не вмешиваться, приходит храбрый сержант ООН, а за ними следуют журналисты, снимая горячий репортаж на месте международного конфликта. Чико и Нино, уже не думая об интересах сторон, вовлечённых в конфликт, и мировой прессе, с нетерпением ожидающей исхода событий, отчаянно пытаются спасти собственные жизни в самой гуще военного безумия.

INFO:
Kokybė:
Video: DivX, 640x272, ~972 kbps
Audio: MP3, 112 Kbps, 48 kHz
Dydis: 0,694 Gb
Trukmė: 01:37:26
Įgarsinimas: Rusų (Profesionalus /dvibalsis/)

Sharing Widget


Download torrent
694.13 MB
seeders:1
leechers:0
Niekeno žemė | No Man's Land (2001) DVDRip