Ozzy Osbourne, Chris Ayres - Ja Ozzy - Autobiografia [Audiobook PL] [mp3@48]

seeders: 28
leechers: 9
Added on September 26, 2015 by serdixin Books
Torrent verified.



Ozzy Osbourne, Chris Ayres - Ja Ozzy - Autobiografia [Audiobook PL] [mp3@48] (Size: 226.79 MB)
 03.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 07.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 04.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 08.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 06.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 10.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 09.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 02.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.64 MB
 05.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.63 MB
 11.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.59 MB
 01.Ja Ozzy. Autobiografia.mp320.45 MB
 Downloaded from TnTTorrenT.info.txt177 bytes


Description

For this file don't use magnet link. Use torrent file, it have more trackers, more peers.

Więcej polskich książek

Ozzy Osbourne, Chris Ayres - Ja Ozzy - Autobiografia

Czyta: Marcin Popczyński
11 plików w formacie MP3
Jakość: 48 kbps 44100 Hz mono
Całkowity czas odtwarzania: 11:03:39

Opis:

Autobiografia muzyka powstała we współpracy z cenionym dziennikarzem londyńskiego "The Times" - Chrisem Ayresem, czemu zawdzięcza niepowtarzalny styl oscylujący pomiędzy językiem potocznym rockmana a barwnym, literackim opisem. Ozzy bez cenzury opowiada o dorastaniu w ubogiej rodzinie z Birmingham, o swoich muzycznych początkach, o Black Sabbath, kilkunastoletniej karierze solowej, wreszcie o żonach, dzieciach, telewizyjnym show i ciężkich nałogach. Historia jest bogata w szczegóły i anegdoty, które muzyk przytacza z charakterystyczną dla siebie dosadnością i rozbrajającym poczuciem humoru. Książka zawiera unikatowe zdjęcia z prywatnych zbiorów oraz mnóstwo nieupublicznianych dotąd faktów, które bawią, gorszą lub szokują, ale na pewno nie pozostawiają czytelnika obojętnym.

Od momentu premiery autobiografia Osbourne'a jest stale obecna w światowych mediach - od portali internetowych poprzez prasę po stacje radiowe i telewizyjne, nie tylko te o profilu muzycznym.
Kwestią czasu jest powstanie filmu na podstawie biografii muzyka, w którym, według preferencji samego Ozzy'ego, główna rola powinna zostać powierzona Johnny'emu Deppowi.

A co na to wszystko bohater książki? Wciąż się dziwi, jak po dziesięcioleciach ostrego życia na haju udało mu się dotrwać do chwili, w której może podzielić
się z czytelnikami swoją rock'n'rollową autobiografią...

Sharing Widget


Download torrent
226.79 MB
seeders:28
leechers:9
Ozzy Osbourne, Chris Ayres - Ja Ozzy - Autobiografia [Audiobook PL] [mp3@48]