Private Crimes-Polskie Prywatne Zbrodnie (2012) - Jestem niewinny [AVI] PL

seeders: 0
leechers: 0
Added on April 18, 2013 by zgagain TV
Torrent verified.



Private Crimes-Polskie Prywatne Zbrodnie (2012) - Jestem niewinny [AVI] PL (Size: 179.44 MB)
 Polskie Prywatne Zbrodnie (2012) - Jestem niewinny.avi179.38 MB
 Polskie Prywatne Zbrodnie.jpg62.24 KB
 Jestem niewinny.txt1.62 KB
 Downloaded from TnTTorrenT.info.txt213 bytes


Description



Private Crimes-Polskie Prywatne Zbrodnie (2012) - Jestem niewinny

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokumentalne
File Size : 179 Mb.

[Movie]
Valid : Yes [AVI]
Duration : 00:22:42
Movie complete : Yes
[Video]
Resolution : 720x404
Codec : XviD MPEG-4 codec
FPS : 24,00
BitRate : 976 Kbps
Quality Factor : 0,14 b/px
[Audio]
Codec : MPEG 1 or 2 Audio Layer 3 (MP3)
Number of channels : 2
Sample Rate : 44100 Hz
BitRate : 128 Kbps

Karol, jego matka Halina i teściowa zostali zamordowani 2 listopada 2009 roku w Dęblinie poprzez uderzenia ciężkim przedmiotem w tył głowy. Morderca uszkodził instalację gazową w domu żeby sprowokować pożar. Ale sprawca zapomniał odkręcić główny zawór gazu i nie doszło do dużej eksplozji. W domu pojawiły się tylko niewielkie płomienie.
To jest to co zobaczył Zbigniew, mąż Haliny kiedy wrócił popołudniu do domu po pracy. Zadzwonił natychmiast po straż pożarną i policję. Śledczy rozpoczęli szczegółowe śledztwo w dużej części oparte na dowodach poszlakowych, szukali motywów zbrodni.
W czasie śledztwa policjanci ustalili, że Zbigniew był często bardzo zazdrosny o żonę. Kiedy 2 listopada 2009 roku oświadczyła, że chce się z nim rozwieść puściły mu nerwy. Zabił ją oraz syna i teściową, którzy byli też w domu. Następnie próbował podłożyć ogień i wyszedł do pracy.
Zbigniew nawet w obliczu dowodów zebranych przez policję uważa, że jest niewinny i podtrzymuję wersję, że to ktoś inny zamordował jego najbliższą rodzinę. W jego wersję cały czas wierzą żyjący członkowie jego rodziny. Ale śledczy i sąd nie dali wiary jego wersji.
Wobec zebranych dowodów w czerwcu 2012 roku Zbigniew został skazany na dożywocie w więzieniu.

Related Torrents

torrent name size seed leech

Sharing Widget


Download torrent
179.44 MB
seeders:0
leechers:0
Private Crimes-Polskie Prywatne Zbrodnie (2012) - Jestem niewinny [AVI] PL