Serge Moscovici (red.) - Psychologia społeczna w relacji ja - inni WSiP (1998) pdf pl

seeders: 0
leechers: 0
Added on January 12, 2013 by pirattein Books > Academic
Torrent verified.



Serge Moscovici (red.) - Psychologia społeczna w relacji ja - inni WSiP (1998) pdf pl (Size: 16.72 MB)
 Serge_Moscovici_(red.)-Psychologia_społeczna_w_relacji_ja-inni__-Wydawnictwa_Szkolne_i_Pedagogicz...16.72 MB


Description

Serge Moscovici (red ) Psychologia społeczna w relacji ja inni Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne(1998) pdf

ISBN: 8302069965, 9788302069963

Autorzy - wybitni europejscy specjaliści w zakresie psychologii społecznej - przybliżają teorie i badania dotyczące kontaktów międzyludzkich; przedstawiają emocjonalne konsekwencje miłości własnej i podstawowe reguły spostrzegania społecznego; analizują stosunki między jednostkami (altruizm, kompetencje społeczne, wpływ społeczny); omawiają więzi powstające w zbiorowościach (refleksje o innych ludziach, zmiany postaw i zachowań, różnice indywidualne miedzy kobietami i mężczyznami).
Książka jest profesjonalnym wprowadzeniem do zagadnień psychologii społecznej, użytecznym dla studentów psychologii, pedagogiki, socjologii, historii, prawa, dziennikarstwa.

md5: 75F84D80B50D3B04B9B32340C0A42D07

image

Sharing Widget


Download torrent
16.72 MB
seeders:0
leechers:0
Serge Moscovici (red.) - Psychologia społeczna w relacji ja - inni WSiP (1998) pdf pl