The Wild 2006 Greek Audio Toyristas

seeders: 1
leechers: 0
Added on May 29, 2014 by Toyristasin Movies
Torrent verified.


Available in versions: 1080p720pBlu-RayHDRiPDVDRip

The Wild 2006 Greek Audio Toyristas (Size: 556.19 MB)
 The Wild.2006.Greek Audio.Toyristas.mp4556.1 MB
 The wild 2006.jpg96.44 KB


Description

image

image

Ο Samson, το λιοντάρι-βασιλιάς των ζώων στο ζωολογικό κήπο της Νέας Υόρκης, δεν έχει ιδέα του τι θα πει ζούγκλα γιατί πολύ απλά δεν έχει πάει ποτέ. Για να δικαιολογήσει τον τίτλο του εξιστορεί στους φίλους του φανταστικές ιστορίες θάρρους και μάχης μέσα στο άγριο φυσικό περιβάλλον. Ο γιος του Ryan που δε δείχνει και ιδιαίτερη διάθεση να υπακούει τον πατέρα του, παγιδεύεται και φεύγει μακριά από τον κήπο. Εκεί κάπου αναλαμβάνουν δράση εκτός του Samson διάφοροι παλαβοί τύποι όπως ο ερωτοχτυπημένος σκίουρος Benny, η όμορφη καμηλοπάρδαλη Bridget, το χαζό ανακόντα Larry, το wannabe θαρραλέο κοάλα Nigel και το τζογαδόρικο περιστέρι Hamir. Το ταξίδι τους προκειμένου να φτάσουν στο μικρό Ryan θα είναι μακρύ και περιπετειώδες γεμάτο από αστεία απρόοπτα

Related Torrents

torrent name size seed leech

Sharing Widget


Download torrent
556.19 MB
seeders:1
leechers:0
The Wild 2006 Greek Audio Toyristas

Trailer


All Comments

Καλημερα :) ειδες που σου λεω οτι κατι με τις ρυθμισεις δεν κανεις καλα, εγω το εκανα εχθες δοκιμαστικα με το any video converter to εκαψα σε dvd και βγηκε καλυτερο και απο το προτοτυπο, και για να μη καις αδικα dvd κανε τεστ με επαναγραψιμα dvd RW-DVD
Φτιαξε τις ρυθμισεις του ηχου σου κατι εχεις πειραξη,
το ειχε κανει και ο γιος ενος φιλου και μου ελεγε τα ιδια και οταν εκατσα να δω τι εχει ηταν πιραγμενη μια επιλογη στον ηχο,
και το λεω αυτο επειδη ξερω οτι εχει και ηχο και λογια, τις ταινιες τις φτιαχνω για μενα για συλογη απλα αποφασισα να τις μοιραστο μαζι σας, και τις περισοτερες τις εχω δει, αν επεζε κατι τετοιο η δεν θα την ανεβασουμε η θα αναφερω το προβλημα.