Uzun Hikaye(Megali Istoria).2012 WEB-DL XviD.avi GREEK SUBTITLES by TS GS

seeders: 4
leechers: 0
Added on April 21, 2013 by darlingbabyin Movies
Torrent verified.



Uzun Hikaye(Megali Istoria).2012 WEB-DL XviD.avi GREEK SUBTITLES by TS GS (Size: 1.95 GB)
 Uzun Hikaye(Megali Istoria).2012 WEB-DL XviD.avi1.95 GB


Description

Υποθεση :

Το βιβλίο του Mustafa Uzun “ Μεγάλη ιστορία»γίνεται ταινία στον κινηματογράφο. Σε σκηνοθεσία Osman Sivan, ο πρωταγωνιστήςKenan Imirzalioglu στην ταινία που διηγείται μια μεγάλη ιστορία που ξεκινά καιτελειώνει σ’ ένα σταθμό. Μια ιστορία που αφηγείται τη ζωή μετά τη μετανάστευσηαπό τη Βουλγαρία του μοναχικού πατέρα Ali με το γιο του….
Τα γυρίσματα έγιναν έξω από τηνΚωνσταντινούπολη. Η «Μεγάλη Ιστορία» είχε σεναριογράφο τον Yigit Guralp από το «Doludizgin Yillar».

Στη «Μεγάλη Ιστορία» του Mustafa Kutluξαναβρίσκονται.
Οι συνεργάτες σε ταινίες και σειρές όπως «Miroglu»,«Deli Yurek», «Aci Hayat», «Kilic Gunu» Osman Sinav και Kenan Imirzaliogluξαναβρίσκονται μετά από ένα μεγάλο διάστημα για μια νέα ταινία στο σινεμά. Σεσκηνοθεσία Osman Sinav και με πρωταγωνιστή τον Kenan Imirzalioglu θα γίνει ηκινηματογραφική μεταφορά του ομώνυμου βιβλίου του Mustafa Kutlu «ΜεγάληΙστορία». Το σενάριο θα γράψει ο Yigit Guralp.

Η «Μεγάλη Ιστορία του» του Mustafa Kutlu, που είναιαπό τα πιο σημαντικά ονόματα της εποχής, είναι μια μεγάλη ιστορία που ξεκινά σεένα σταθμό και τελειώνει στο σταθμό. Η ιστορία διηγείται τα γεγονότα πουσυμβαίνουν στον μετανάστη από τη Βουλγαρία Ali και τον γιο του. Η ιστορία ενόςπαιδιού που έχασε τη μητέρα του, οι περιπέτειες που περνά με τον πατέρα του καιτα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι μετανάστες με την κοινωνία. Εγώ τότε ήμουν16 χρονών, στην πρώτη λυκείου. Έλα λεπτό, ψηλό αγόρι. Τα μαλλιά μου στέκοντανσαν του σκαντζόχοιρου, δεν χτενίζονταν ούτε πλάγια, ούτε πίσω. Με τρέλαιναν. Οπατέρας μου έλεγε: «Είσαι πεισματάρης. Του πεισματάρη τα μαλλιά δεν κάθονται.Ολόιδιος ο παππούς σου μου φαίνεται. Μακάρι να έμοιαζες στη μητέρα σου…». Κιέτσι ξεκινά η ιστορία.
Ο Osman και ο Kenan προσπαθούσαν εδώ και 10χρόνια να γυρίσουν αυτή την ταινία . Τα γυρίσματα έγιναν έξω από την Κωνσταντινούπολη από τον Μάρτιο μέχρι τονΑπρίλιο 2012.

Sharing Widget


Download torrent
1.95 GB
seeders:4
leechers:0
Uzun Hikaye(Megali Istoria).2012 WEB-DL XviD.avi GREEK SUBTITLES by TS GS

Screenshots


Uzun Hikaye(Megali Istoria).2012 WEB-DL XviD.avi GREEK SUBTITLES by TS GS screenshot