Winans Bebe Willard Tim - Whitney która znałem [AUDIOBOOK PL]

seeders: 0
leechers: 0
Added on January 14, 2013 by pirattein Books > Audio books
Torrent verified.



Winans Bebe Willard Tim - Whitney która znałem [AUDIOBOOK PL] (Size: 133.91 MB)
 Winans_Bebe_Willard_Tim_Whitney_ktora_znalem[AUDIOBOOK_PL].rar133.91 MB


Description

Winans Bebe, Willard Tim - Whitney, ktora znalem

BeBe Winans jest wokalista, twrca piosenek i producentem muzyki R&B i gospel, ktry nagrywal z takimi artystami jak Stevie Wonder czy Whitney Houston. Zdobyl mnstwo nagrd branzowych, w tym m.in. cztery razy nagrode Grammy. Mial swj wlasny program radiowy, wystepowal zarwno w filmach, jak i w teatrze. W 1987 Roku zalozyl duet wraz ze swoja siostra CeCe Winans, ktry stworzyl wiele hitw i albumw nagrodzonych platynowymi plytami. Jest rwniez autorem ksiazki o zmarlej niedawno Whitney Houston, swojej przyjacilce, ktra traktowal od wielu lat jak wlasna siostre.

Pomiedzy pierwszym spotkaniem Bebe Winansa z Whitney Houston w 1985 Roku, a dniem pogrzebu Whitney, na ktrym wyglosil on slynna, poruszajaca mowe, rozkwitla gleboka i jedyna w swoim rodzaju przyjazn. Uwazali sie za rodzine w doslownym tego slowa znaczeniu. Niezwykle osobista kolekcja wspomnien, ktra oferuje nam w swej ksiazce autor pozwala zobaczyc nam, jaka Whitney byla na co dzien. Widzimy ja prawdziwa, taka, jaka byla naprawde.

Przez wiekszosc jej publicznego zycia Whitney Houston byla dla wszystkich zagadka, nieodkryta tajemnica. W "The Whitney I Knew" Winans daje nam szanse na zrozumienie postaci tej niezwyklej wokalistki. Od gleboko poruszajacych osobistych chwil, poprzez opisy artystycznych triumfw, az do chwytajacej za serce rzeczywistosci, ktra doprowadzila do jej koncowej zguby.

Rozmiar: 156 MB
Czas: 05h 40m 57s
Zawartosc uploadu: plik .mp3
Jakość: 64kbps
Wersja jezykowa: polska
Czyta: Wojciech Zoladkowicz

Sharing Widget


Download torrent
133.91 MB
seeders:0
leechers:0
Winans Bebe Willard Tim - Whitney która znałem [AUDIOBOOK PL]